Desková hra Set4 pro GASTRO

Desková hra Set4 pro GASTRO

Nejprodávanější
Kód produktu: set4
Značka: Tuna
Cena bez DPH: 792,56 Kč
Cena s DPH 959 Kč
Dostupnost: Na dotaz
Množství:
ks

Hosté čekající na objednané jídlo stráví čas zábavnou formou při hraní rychlé a zábavné strategické hry SET 4.

SET 4 pro GASTRONOMII - je restaurační verze hry koncipovaná tak, aby s tím měla obsluha  co možná nejmenší problémy. Hrací deska o rozměru 26 x 26 cm má vysoký okraj, taky aby se figurky v této ohrádce udrželi. Nic nepadá a návod je v základu na jednom listu papíru. Vše je velmi přehledné. Když se hra vrací, tak se figurky naházejí zpět do ohrádky a hra se odnáší.

SET 4 je skvělá desková hra pro dva hráče. Zkušenější hráči hrají jednu hru kolem 5 minut. Proto je vhodná i pro turnaje.

Je to hra, která podporuje paměť a taktické schopnosti hráče.SET 4 se může hrát i v kolektivu, kdy se hráči prostřídají. Každý se pak přistihne, že sleduje, jak postupují právě hrající hráči a hlídá taktiku budoucích soupeřů.

Někdy to pomáhá, ale věřte, že každá hra je jiná a plná zvratů. Když si myslíte, že to máte vyhrané, tak ejhle a prohra je tady.

Celá hra spočívá v tom, že se každý hráč snaží docílit toho, že vyrovná čtyř figurky své barvy na hrací ploše vodorovně, svisle nebo úhlopříčně. Při této snaze, mu v tom soupeř zabraňuje, zakrýváním svými většími figurkami a tím se současně pokouší docílit téhož výsledku, tedy mít čtyři figurky ve své barvě v jedné řadě. Figurky jsou vyrobeny z bukového dřeva a jsou příjemné na omak.Tato hra je vhodná pro každého. Není to jen hra pro děti, ale i pro dospělé a seniory. Nejlépe je ji hrát na několik vítězných her za sebou. Pak se teprve ukáže lepší hráč.

Tato hra vás vtáhne a budete ji hrát opakovaně a neomrzí.

Na dřevěnou ohrádku hrací plochy lze umístit reklamy. Může se jednat o logo vaší restaurace, pivovaru nebo vaše webové stránky nebo i jejich QR kód pro rychlé načtení. Reklama bude na ohrádku vypálená laserem. Bližší informace dle telefonické domluvy.

Návod pro hru Set4 je přiložen ke hře v těchto jazycích:

Česky
Německy
Anglicky
Videa:

Parametry

Parametr Hodnota
Počet hráčů 2
Od kolika let 5+
Délka hry (cca) 5 min.